معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران ؛
گروه‌های فشار مانع شایسته سالاری هستند/دولت روحانی مظلوم ترین دولت بعد از انقلاب است
  تاریخ:09:30-1396/03/25
آقای عبوری : جهت شفاف سازی اسناد 90 میلیارد تومانی را منتشر کنید
اصلاح نیوز : دو قطبی کردن و ایجاد اختلاف بین مردم با مردم ، مسئولین با مسئولین و وارد کردن افکار التقاطی در متن باورهای اصیل حربه خطرناک دشمنان

اصلاح نیوز : در این گزارش سعی می کنیم ساده سخن بگوییم هرچند اعتقاد قلبی  به توسعه شهر ستان ساری و در ذیل آن  شهر ساری داریم و برای  عمران و آبادانی آن باید همه تلاش کنیم اما این روزها در شهر ساری بنری جلب توجه می کند که در آن مهدی عبوری شهردار ساری از علی اصغر یوسف نژاد بخاطر پیگیری و جذب 90 میلیارد تومان تقدیر و تشکر کرده است .

البته این کارها در ذات نمایندگی نیست و از این جنس شعارها  جذب رای استفاده شده  و هیچ کدام از آن شعارها تحقق نیافت و اگر پیگیری شده جای تقدیر و تشکر دارد و تشکر هم از جنابابان جهت توسعه و گسترش شهر ساری  اما در این مقال  جای بررسی شعارها نیست و در مبحث جداگانه در آینده کنکاش می شود .

البته شاید بعضی ها خرده بگیرند که چرا با توجه به ارتباط نزدیک نگارنده با عبوری و یوسف نژاد و دامادی و حسین زادگان این بحث مطرح می شود و شاید باعث دلخوری  گردد اما .....


آقای  عبوری - آقای حسین زادگان - آقای دامادی - آقای یوسف نژاد

 

1- جهت شفاف سازی  اسناد تحقق اعتبار  90 میلیارد تومانی را مننشر  کنید  .

2- آیا نماینده دیگر شهر ساری  محمد  دامادی  تاکنون تلاش یا جذب اعتبار برای شهر ساری انجام نداده است  که اینچنین مورد تفقد قرار گیرد .

3- دو قطبی کردن را این روزها از زبان رهبر معظم انقلاب تا رییس جمهور محترم و دیگر مسئولین شنیده اید  چرا دوقطبی در ساری ایجاد می شود و جالب است بدانید  در جریان انتخابات ریاست جمهوری ؛ وقتی خبرنگاری از نریمان رییس ستاد روحانی پرسیده بود اگر روحانی انتخاب شود استاندار بعدی از ساری است , نریمان در پاسخ گفت اگر نوبتی هم باشد نوبت ساری است اما سارویها اتحاد  ندارند و آنچنان بر نریمان تندی کردم که اختلاف  سارویها در مبنای توسعه و پیشرفت است نه در کارهای  کوچگ که در شهر شماست .
آیا این اقدامات همان عدم اتحاد نیست .


دو قطبی کردن و ایجاد اختلاف بین مردم با مردم ، مسئولین با مسئولین و وارد کردن افکار التقاطی در متن باورهای اصیل حربه خطرناک دشمنان است و  تنها راه مقابله با آن تقویت قدرت ملی، حفظ وحدت، و انسجام است.
 

4- عقد اخوت شماها با  یکدیگر  ( عبوری شهردار ساری - حسین زادگان فرماندار ساری - دامادی نماینده ساری - یوسف نژاد نماینده ساری در دفتر حضرت آیت الله طبرسی) برای توسعه و عمران آبادانی شهر ساری به کجا رسید  و چرا سازهای ناکوک از دو طرف شنیده می شود و این اختلافات ریشه در کجا دارد و چرا رمز اصلی جهت پیشرفت و توسعه اتحاد است کم رنگ شده است .


خبر مرتبط :


استاندار مازندران و رییس سازمان بودجه مازندران در مورد اعتبار مبلغ ششصد و شصت میلیارد (000ر000ر000ر660) ریال شهرستان ساری توضیح دهند ؟


  نظرات بینندگان
نام:

پست الکترونیک:
متن:

 

پر کردن فرم براي دريافت نظرات الزامي است
 

   

نظر سنجی
گزیده خبرها