رهبر انقلاب در اجتماع عظیم زائران حرم مطهر رضوی؛
هیچ کشوری به استقلال ملت ایران نمی‌رسد / با عدالتی که دنبالش هستیم فاصله داریم
  تاریخ:13:14-1396/04/03
دیروز آخوند انگلیسی، امروز آخوند آمریکایی!/شبه‌انقلابی‌ها مقابل منتخب مردم
اصلاح نیوز : همان‌طور که متحجران ديروز موفق نشدند، روحانيت سياسي را با تخريب و تهمت زمين‌گير کنند، شبه‌انقلابي‌هاي امروز هم نخواهند توانست
«اصلاح نیوز : چرا عده‌اي از گذشت روزگار درس نمي‌گيرند؟ آنان که با امام خميني(ره) بد رفتاری می‌کردند، مگر موفق شدند؟ آنان که مرحوم هاشمي‌ رفسنجاني را «ورشکسته سياسي» قلمداد مي‌کردند، آيا بزرگ‌ترين تشیيع جنازه بعد از رحلت امام را فراموش کرده‌اند؟»
 غلامعلي دهقان، عضو شوراي مرکزي حزب اعتدال و توسعه، در یادداشتی برای روزنامه وقایع اتفاقیه نوشت: «حسن روحاني در مراسم روز قدس از سوي عده‌اي «آخوند آمريکايي» معرفي شد. در اين‌ باره، نکات زير قابل‌توجه است:

اول: آنان که حسن روحاني، منتخب بخش قابل‌توجهي از مردم ايران را «آخوند آمريکايي» معرفي کردند، ادامه همان جرياني هستند که امام خميني(ره) درباره‌شان مي‌گفت، در دوران مبارزات هر آخوند سياسي را که با رژيم شاه مبارزه مي‌کرد، «آخوند انگليسي» معرفي مي‌کردند.

متحجران ديروز درک درستي از منافع ملي نداشته و با سکوت خود در دوره مبارزه، آب به آسياب همان انگليس مي‌ريختند و حافظ وضع موجود در آن زمان بودند.

دوم: ظاهرا متحجران ديروزي، انقلابي‌نماهاي امروزي شده‌اند. ديروز در دوره مبارزه، روحانيت و علمايي را زير سؤال مي‌بردند که براي منافع ملي با استعمار انگليس مبارزه مي‌کردند و حالا با روحانيتي برخورد مي‌کنند که بساط کاسبان تحريم را به‌ هم ريخته و کار و کسب دلالان ارز و طلا و سکه را کساد کرده است.

سوم: همان‌طور که متحجران ديروز موفق نشدند، روحانيت سياسي را با تخريب و تهمت زمين‌گير کنند، شبه‌انقلابي‌هاي امروز هم نخواهند توانست روحانيت اصيل را که يکي از مصاديقش حسن روحاني است، به حاشيه ببرند.

چهارم: چرا عده‌اي از گذشت روزگار درس نمي‌گيرند؟ آنان که با امام خميني(ره) بد رفتاری می‌کردند، مگر موفق شدند؟ آنان که مرحوم هاشمي‌ رفسنجاني را «ورشکسته سياسي» قلمداد مي‌کردند، آيا بزرگ‌ترين تشیيع جنازه بعد از رحلت امام را فراموش کرده‌اند؟

به قول حکيم طوس:

جهان سر به سر حکمت و عبرت است

چرا بهره ما همه غفلت است»

  نظرات بینندگان
نام:

پست الکترونیک:
متن:

 

پر کردن فرم براي دريافت نظرات الزامي است
 

   

نظر سنجی
گزیده خبرها