رهبر معظم انقلاب:
کاملاً در جریان ‌گله‌ها و شِکوه‌های مردم هستیم / انتقاد مردم، فقط از دولت و مجلس و قوه‌ی قضائیه نیست؛ ممکن است از شخص حقیر هم انتقاد داشته باشند
روحانی در مراسم ۲۲ بهمن:
برخی را از قطار انقلاب پیاده کردیم که می‌توانستیم این کار را نکنیم / هرکس به قانون اساسی عقیده داشته باشد انقلابی است / به مردم دروغ نگویید / کینه‌ها را رها کنیم / اگر جایی بحثی وجود دارد صندوق بیاوریم و هر چه مردم گفتند عمل کنیم
  تاریخ:00:16-1396/04/13
محسن مهرعلیزاده شهردار تهران شد
اصلاح نیوز : ظاهرا بحث بر سر دیگر گزینه های مطرح برای شهرداری، به دلیل اختلاف نظر جدی میان طیف کارگزارانی شورای پنجم با طیف متعلق
در جلسه خصوصی اخیر منتخبان شورای شهر پنجم تهران، اعضای حاضر بر سر شهردار شدن محسن مهرعلیزاده به توافق رسیدند.

 در این جلسه که اخیرا در محلی متفاوت از جلسات پیشین مشابه و با حضور 15 عضو منتخب شورا و در غیاب 6 عضو دیگر برگزار شد، بحث بر سر شهردار آینده سرانجام به نتیجه رسید و 14 نفر از 15 عضو حاضر در جلسه، در رای‌گیری غیررسمی به مهرعلیزاده رای دادند.

شهردار تهران با انتخاب 11 نفر از مجموع 21 عضو شورای شهر انتخاب می شود و به این ترتیب اگر همین افراد در جلسه اصلی شورای شهر هم به مهرعلیزاده رای دهند او شهردار خواهد شد.

در این نشست، ظاهرا بحث بر سر دیگر گزینه های مطرح برای شهرداری، به دلیل اختلاف نظر جدی میان طیف کارگزارانی شورای پنجم با طیف متعلق به اصلاح طلبان تندرو - نزدیک به حزب اتحاد ملت – منتفی شده و گزینه ای برای رای گیری انتخاب شد که به نوعی فصل مشترک میان دو طیف مذکور باشد.

حاضران در نشست یادشده تصمیم گرفته اند این موضوع را در سکوت پیش برده و در روزهای آتی هر خبری در زمینه قطعی شدن انتخاب شهردار را تکذیب کنند.

محسن مهرعلیزاده پس از پایان دولت محمد خاتمی، سال هاست در تلاش است تا شانس خود را برای بر عهده گرفتن یک مسئولیت بزرگ بیازماید که تا کنون این تلاش ها ناموفق بوده است.

  نظرات بینندگان
نام:

پست الکترونیک:
متن:

 

پر کردن فرم براي دريافت نظرات الزامي است
 

   

نظر سنجی
گزیده خبرها