رهبر انقلاب در اجتماع عظیم زائران حرم مطهر رضوی؛
هیچ کشوری به استقلال ملت ایران نمی‌رسد / با عدالتی که دنبالش هستیم فاصله داریم
  تاریخ:00:07-1396/05/19
جشنواره مطبوعات مازندران در تسخير آقاي خاص مطبوعات!
اصلاح نیوز : جشنواره روز خبرنگار امسال که در چالوس به میزبانی نمک‌آبرود در هتل ملل برگزار شد بعد از تشریفات لازم و سخنرانی‌ها برترين‌های جشنواره مطبوعات
اصلاح نیوز : خبرشمال با استمرار حضور در جایگاه برترین‌های جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌ها حائز دریافت یک  تندیس مقام اولی و چهارمقام دومی در بخش تیتر، سرمقاله و یادداشت، گزارش، صفحه آرایی و کاریکاتور شد.
همزمان با سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار  هر سال برای گرامیداشت این روز جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های خبری و تحلیلی برای ارتقای کیفیت با تدابیر لازم برگزار می‌شود و خبرنگاران و صاحبان اندیشه در این عرصه آثار یک سال اخیر خود را برای یک رقابت فرهنگی به دبیرخانه جشنواره در اداره کل ارشاد اسلامی استان ارسال می‌کنند. امسال هم این جشنواره برگزار و برترین‌های آثار ارسالی بعد از داوری اعلام شد.

 جشنواره روز خبرنگار امسال که در چالوس به میزبانی نمک‌آبرود در هتل ملل برگزار شد بعد از تشریفات لازم و سخنرانی‌ها برترين‌های جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌های سال 96 معرفی و تجلیل شدند که در این برترین‌ها روزنامه خبرشمال طبق هرسال جایگاه کسب تندیس جشنواره را در بخش‌های مختلف تثبیت کرده است.
در این جشنواره که رسانه‌های متعدد استانی، منطقه‌ای و کشوری مشارکت داشتند كه از روزنامه خبرشمال، خانم مائده مطهری‌زاده در بخش تیتر حائز کسب رتبه اول،  آوا امیرفضلی در بخش  گزارش رتبه دوم، هادی کاظمی در بخش هاي صفحه‌آرایی و کاریکاتور رتبه دوم، دكترحسن خلیل‌خلیلی در بخش سرمقاله و یادداشت حائز رتبه دوم شدند.
يادآور مي شويم خبرشمال در جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌ها در سال گذشته نيز به عنوان رسانه برتر معرفی شده بود و امسال نيز همان موفقيت را تكرار كرده است.
خاطر نشان ميگردد مهدي روحي مديرمسئول روزنامه خبرشمال با ايده هاي نو و به كارگيري نيروهاي مجرب و متخصص، خبرشمال را به يكي از تاثيرگذارترين رسانه هاي شمال كشور تبديل كرده است.

پایگاه خبری تحلیلی اصلاح نیوز این افتخارات را به آقای مهدی روحی و مجموعه همکاران در روزنامه خبر شمال تبریک عرض می نماید .

  نظرات بینندگان
نام:

پست الکترونیک:
متن:

 

پر کردن فرم براي دريافت نظرات الزامي است
 

   

نظر سنجی
گزیده خبرها