رهبر معظم انقلاب:
کاملاً در جریان ‌گله‌ها و شِکوه‌های مردم هستیم / انتقاد مردم، فقط از دولت و مجلس و قوه‌ی قضائیه نیست؛ ممکن است از شخص حقیر هم انتقاد داشته باشند
روحانی در مراسم ۲۲ بهمن:
برخی را از قطار انقلاب پیاده کردیم که می‌توانستیم این کار را نکنیم / هرکس به قانون اساسی عقیده داشته باشد انقلابی است / به مردم دروغ نگویید / کینه‌ها را رها کنیم / اگر جایی بحثی وجود دارد صندوق بیاوریم و هر چه مردم گفتند عمل کنیم
  تاریخ:09:01-1396/06/02
با اکثریت آرا و در اولین جلسه رسمی شورای پنجم ؛ « مهدی عبوری » شهردار ساری ماند
اصلاح نیوز : انتخاب شهردار ساری را در دستور کار خود قرار دادند و مهدی عبوری را با رای مجدد به عنوان شهردار این شهر انتخاب کردند.

اصلاح نیوز: منتخبان مردم ساری در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر، شامگاه چهارشنبه پس از انتخاب اعضای هیئت رئیسه، انتخاب شهردار ساری را در دستور کار خود قرار دادند و مهدی عبوری را با رای مجدد به عنوان شهردار این شهر انتخاب کردند.

به گزارش اصلاح نیوز ، « مهدی عبوری »  طی روزهای گذشته، برنامه های خود، برای آینده شهر تقدیم اعضای شورای پنجم شهر ساری کرده بود که مورد استقبال قرار گرفت .

بدین ترتیب « عبوری » با 8 رای دریافتی از 9 عضو شورا و با حمایت تمامی شهروندان ساروی ، با اقتدار فعالیت خود را در عمارت شهرداری ادامه خواهد داد .
اصلاح نیوز ،  این انتخاب  را به مردم ولايتمدار ساری، منتخبان مردم فهيم در شوراى اسلامى شهر و برادر ارزشی ولایی سه شهید و مدیر عملگرا مهدی عبوری تبریک گفته و از خداوند متعال برای شوراى پنجم و شهردار منتخب درراستاى خدمتگزارى صادقانه درجهت توسعه شهرى وتحقق خواسته شهروندان آرزوی موفقیت نموده و سربلندى مسئلت دارد.


  نظرات بینندگان
نام:

پست الکترونیک:
متن:

 

پر کردن فرم براي دريافت نظرات الزامي است
 

   

نظر سنجی
گزیده خبرها