رهبر انقلاب در اجتماع عظیم زائران حرم مطهر رضوی؛
هیچ کشوری به استقلال ملت ایران نمی‌رسد / با عدالتی که دنبالش هستیم فاصله داریم
  تاریخ:00:11-1396/06/16
به بهانه جلسه شورای سیاستگذاری مازندران :::::::منفعت طلبان ، مخالف شفاف سازی !
اصلاح نیوز : ولی حرف ما به طور کلی بر تشکیل شورای کشکی سیاست گذاری اصلاح طلبان مازندران است ، آنهائی که در مواقع انتخابات پشت میز ستاده
اصلاح نیوز :  امروز 30 ، 40 نفر که اسم بعضی‌شان را تریلی هم نمی کشد (از بس که فکر می کنند مثلاً آدم بزرگی هستند) دور هم جمع شدند تا برای 3 میلیون و 300 هزار نفر آدم در مازندران تصمیم گیری کنند. خنده دار است ، نه !؟

عده ای که میگویند بعضی‌ها با تکان خوردن اسکناس ها تغییر جهت می دهند و به قول معروف ، تیرآهن خور لقب گرفته اند... (شفاف سازی به موقع انجام خواهد شد)

البته در این جمع عده ای هم بودند که به اصول‌شان از گذشته تا امروز پایبند بوده و هستند که جای تحسین دارد ولی بالاخره همنشین آن جماعت شدند و امیدواریم کمال همنشین در آنها اثر نکند...

در کل این افراد عصر چهارشنبه ساعت‌ها نشستند و حرف زدند و از هم رای گرفتند تا مثلاً استاندار آینده ی مازندران را مشخص کنند ولی دریغ از اینکه اگر رحمانی فضلی ، رحمانی فضلی است ، نظر این افراد هم ...

باز جای شکرش باقی است که یکی مثل دکتر کریمی‌مله 17 رای در این جمع آورد ولی انتقادمان بر سر کلیات این شورا است که چرا آقایان مدعی که ادعاهایشان گوش فلک را کر می کند در چنین مواقعی خودشان را وکیل یک استان می دانند و تازه مخالف شفاف سازی عملکردشان هم می شوند!؟

مگر جریان اصلاح طلبی در مازندران همین 30 ، 40 نفر هستند که بر سر گزینه مورد نظرشان به رای گیری می پردازند !؟ (بماند که این گزینه ها بر چه اساسی انتخاب می شوند و در نهایت کسی که اصلا به مواضع آقای خاتمی اعتقاد ندارد به عنوان گزینه در رای گیری مطرح می شود)

اصلا چه داستان های پشت پرده وجود دارد که اعضای این شورا مخالف شفاف سازی هستند !؟ چرا به خبرنگاران اجازه ورود به چنین جمع هائی را نمی دهند تا مردم بدانند آقایان چه آشی می پزند!؟

احترام همه ی افرادی که عضو شورای مثلا سیاست گذاری اصلاح طلبان در مازندران شده اند بر تمام ما واجب (چون سنی از آنها گذشته) ولی واقعاً چه کسانی شما را به عنوان اعضای این شورا انتخاب کرده است که می خواهید برای بیش از 3 میلیون نفر مازندرانی تصمیم بگیرید !؟

اینکه استاندار مازندران باید برود یا بماند ، بحث جدائی است که بهتر است وزارت کشور و کارشناسان آن تصمیم بگیرند ولی حرف ما به طور کلی بر تشکیل شورای کشکی سیاست گذاری اصلاح طلبان مازندران است ، آنهائی که در مواقع انتخابات پشت میز ستادها می نشینند و به دنبال حکم های ستادی هستند امروز در این شوراها عضو می شوند تا آنهائی که در همان ایام انتخابات شبانه روزی تلاش می کنند تا جریان اصلاح طلبی پیروز شود باید با آتش بعضی از این آقایان منفعت طلب بسوزند.

اصلاً اگر ما نخواهیم اینگونه شوراها را ببنیم باید چه کنیم !؟

X  و Y  عضو این شورا بر اساس کدام معیار و ملاک انتخاب شده اند و از کدام فیلترها عبور کرده اند که امروز برای یک استان تصمیم گیری می کنند !؟

بعضی آقایان مثلاً اصلاح طلب ، حرمت خودتان را همین اندازه که هست نگه دارید . اجازه ندهید زمانی برسد که دیگر هیچ فردی در استان برای شما تره هم خرد نکند چه برسد که با ندای شما به کاندیدایی رای دهد...

همین امروز بساط تان را جمع کنید و بگذارید دولت برآمده از رای مردم آزادانه تصمیم گیری کند...

پی نوشت : ‌بار دیگر تاکید می کنیم فردی مانند استاد کریمی مله افتخار استان مان است که در هر مسئولیتی حضور داشته باشد جای خوشحالی است و نوشتن این مطلب ارتباطی با رای برتر ایشان در شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان استان ندارد زیرا مشکل بر سر اصل موضوع است یعنی وجود چنین شورای من درآوردی و حضور بعضی افراد منفعت طلب در آن ....

مازنی خبر

  نظرات بینندگان
نام:

پست الکترونیک:
متن:

 

پر کردن فرم براي دريافت نظرات الزامي است
 

   

نظر سنجی
گزیده خبرها