تاریخ:09:42-1397/02/02
مدیر کل جدید منابع طبیعی مازندران (منطقه ساری) منصوب شد
اصلاح نیوز : طی حکمی از سوی رییس سازمان جنگلها و مراتع کشور، مدیر کل جدید منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران منطقه ساری منصوب شد.

شمال نیوز: مدیر کل جدید منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران منطقه ساری منصوب شد.

به گزارش اصلاح نیوز، طی حکمی از سوی رییس سازمان جنگل ها و مراتع کشور، سید محسن موسوی تاکامی به  عنوان مدیر کل جدید منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران ( منطقه ساری) منصوب شد.


موسوی تاکامی پیش از این معاون فنی و آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی مازندران را عهده دار بوده و با بازنشته شدن ستار بابایی کفاکی وی به این سمت منصوب شد.

اصلاح نیوز این انتصاب را به این مدیر ارزشی تبریک و آرزوی موفقیت ایشان را از خداوند منان خواستار است و از زحمات مدیر کل سابق تقدیر و تشکر می کند.

  نظرات بینندگان
 خانواده های شهدای تاکام  06/02/1397

جناب آقای مهندس سید محسن موسوی تاکامی بسیجی مخلص ، با بصیرت و روشنفکر انتصاب بجا و شایسته جنابعالی بعنوان مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران که نشان دهنده تعهد ، تخصص ، توانمندی ، لیاقت و شایستگی می باشد به شما و همه تاکامی های عزیز که دل در گرو آبادانی این مرز و بوم دارند تبریک عرض می نماییم. سلامتی ، بهروزی ، شادکامی و موفقیت بیش از پیش جنابعالی و ارتقا به مدارج بالاتر آرزوی قلبی همه خانواده های شهداست. و من الله التوفیق خانواده های شهدای روستای تاکام

  نظرات بینندگان
نام:

پست الکترونیک:
متن:

 

پر کردن فرم براي دريافت نظرات الزامي است
 

   

نظر سنجی
گزیده خبرها