معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران ؛
گروه‌های فشار مانع شایسته سالاری هستند/دولت روحانی مظلوم ترین دولت بعد از انقلاب است
  تاریخ:14:06-1396/04/21
سخنگو فراکسیون مستقلین مجلس: جلالی و نعمتی در لیست روحانی برای دولت دوازدهم حضور دارند
مهرداد لاهوتي سخنگوي فراكسيون مستقلين مجلس شوراي اسلامي در مورد احتمال استفاده روحاني از نمايندگان مجلس در كابينه دوازدهم گفت: دو جريان اصولگرايان معتدل و اصلاح طلبان از روحاني در انتخابات رياست جمهوري حمايت كرده‌اند و رئيس جمهور در تركيب كابينه اش بايد هر دو جريان را داشته باشند.

نماینده مردم لنگرود در خانه ملت در گفت‌وگو با عصر ایران ادامه داد: بعضي از وزارتخانه‌ها در دولت يازدهم به خوبي عمل كرده اند و دليلي ندارد كه در اين وزارتخانه‌‍‌ها تغييراتي انجام شود البته فكر مي‌كنم رئيس جمهور آقاي رحماني فضلي را بِه جهت مواضع معتدل حفظ كند و در وزارت راه نيز تغيير و تحولي نخواهند داد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد حضور چهره‌های اصول‌گرا در کابینه افزود: آقاي كاظم جلالي وزن خوبي براي وزارتخانه‌هاي آموزش و پرورش و علوم دارند و شنيده‌ام كه اسامي آقايان جلالي و نعمتي در ليستي كه در دولت در حال تهيه شدن است براي حضور در كابينه وجود دارد .

وي خاطرنشان كرد: ما در فراكسيون مستقلين هيچ بحثي در مورد پيشنهاد افراد به دولت نداشته ايم و اين نگاه دولت است كه از اين افراد استفاده كنند و اگر اين اتفاق بيفتد ما نيز حمايت مي كنيم.

لاهوتي با اشاره به احتمال حضور باهنر در كابينه دوازدهم نيز گفت: شان باهنر را در حد یک رئيس جمهور مي‌دانم و به وي نبايد كمتر از معاون اولی پيشنهاد شود گرچه آقا

  نظرات بینندگان
نام:

پست الکترونیک:
متن:

 

پر کردن فرم براي دريافت نظرات الزامي است
 

   

نظر سنجی
گزیده خبرها