معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران ؛
گروه‌های فشار مانع شایسته سالاری هستند/دولت روحانی مظلوم ترین دولت بعد از انقلاب است
  تاریخ:14:10-1396/04/21
وزیر اطلاعات: مساله دو تابعیتی‌ها در حد رسانه‌ای شدن نبود
مهر نوشت: وزیر اطلاعات گفت: مسئله دوتابعیتی‌ها را می‌شد با همکاری دستگاه‌های مربوط حل و فصل کرد، موضوع در حد و اندازه رسانه‌ای شدن نبود.

محمود علوی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به احتمال حضورش در کابینه آتی گفت: ما سرباز هستیم، سرباز همیشه آماده خدمت است و منتظر است تا او را به خدمت بگیرند.

وی با اشاره به اینکه مهمترین مسئله برای وزارت اطلاعات، امنیت است تصریح کرد: وزارت اطلاعات رسالت خود را در دنیایی که پر از ناامنی بوده انجام داده و امنیت را حفظ کرده است.

وزیر اطلاعات درباره مسئله دو تابعیتی ها گفت: این مسئله را می شد با همکاری دستگاه های مربوط حل و فصل کرد، موضوع در حد و اندازه رسانه ای شدن نبود.

علوی درباره اولویت های این وزارتخانه در 4 سال آینده گفت: بدون شک مهتمرین مسئله برای وزارت، امنیت است در برابر چالش آفرینی دشمنان انقلاب، وزارت اطلاعات باید بتواند با کمترین هزینه چالش ها را پیش بینی و مدیریت کند؛ ضمن اینکه از آسیب زدن این چالش ها به کشور جلوگیری کند.

وی افزود: تا به امروز مجموعه امنیتی کشور که در راس آن وزارت اطلاعات قرار دارد و ما در اطلاعات کشور از لحاظ قانونی به شمار می رود این رسالت را به خوبی انجام داده است.  نظرات بینندگان
نام:

پست الکترونیک:
متن:

 

پر کردن فرم براي دريافت نظرات الزامي است
 

   

نظر سنجی
گزیده خبرها