رهبر انقلاب در اجتماع عظیم زائران حرم مطهر رضوی؛
هیچ کشوری به استقلال ملت ایران نمی‌رسد / با عدالتی که دنبالش هستیم فاصله داریم
  تاریخ:23:25-1396/05/30
گمانه‌زنی‌ها برای انتخاب شهردار ساری به نفع عبوری است
به گزارش اصلاح نیوز، علیجان شمشیربند طی گفت‌وگویی اظهار کرد: بر اساس جلسات متعدد که درباره سکاندار شهرداری ساری برگزار شد گمانه‌زنی‌ها به نفع عبوری است.

وی با اشاره به اینکه اعضای شورای پنجم و عبوری خواهان ابقای شهردار فعلی در این کرسی هستند، افزود: در طی فراخوان‌های متعدد نیز به طور رسمی و در سخنرانی‌ها از افراد شایسته که دارای برنامه مناسب برای توسعه و شکوفایی ساری هستند به منظور بحث و تبادل نظر و گزینه‌یابی درباره شهردار ساری دعوت به عمل آمد اما تا با امروز تنها گزینه داوطلب برای شهرداری عبوری بوده است.

رئیس دوره چهارم و منتخب شورای پنجم شهر ساری خاطرنشان کرد: در آخرین جلسه برای تعیین تکلیف در مورد شهردار آینده ساری به همراه شورای پنجم، عبوری به توضیح برنامه‌های آینده خود درباره شهر ساری و پرسش و پاسخ در خصوص عملکرد خود پرداخت.

شمشیربند ادامه داد: نقد، ایراد و بررسی‌هایی نیز در مورد عملکرد شهرداری در دوره فعلی انجام شد و ادامه این جلسه برای بعد از تحلیف منتخبین شورای پنجم انجام می‌گیرد.

وی عبوری را مناسب‌ترین گزینه برای شهرداری ساری دانست و گفت: ساری نیاز به مدیری توانمند دارد، هر چند هر مسئولی نقاط قوت و ضعفی دارد.

رئیس شورای شهر ساری در پایان یادآور شد: عبوری هر چند نقاط ضعف‌هایی دارد اما نقاط قوتش در اداره شهر ساری بیشتر بوده و گزینه خوبی برای سکانداری ساری است و بسیاری از اعضای شورای پنجم نیز رای‌شان بر ابقای عبوری است./بلاغ

  نظرات بینندگان
نام:

پست الکترونیک:
متن:

 

پر کردن فرم براي دريافت نظرات الزامي است
 

   

نظر سنجی
گزیده خبرها