معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران ؛
گروه‌های فشار مانع شایسته سالاری هستند/دولت روحانی مظلوم ترین دولت بعد از انقلاب است
  تاریخ:22:28-1396/06/06
خط ۴ مداره برق ساری با حضور معاون رئیس جمهور افتتاح می شود
احمد مظفری عصر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران برنامه های سفر دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری را در روز سه شنبه هفتم شهریور به مازندران اعلام کرد و گفت: در این سفر از فاز اضطراری آبرسانی شهرستان بابل که با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد ریال آماده شده بهره برداری خواهد شد و معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری از مرکز نوآوری و فناوری استان در بابل بازدید خواهد کرد.

وی ادامه داد : افتتاح طرح یکپارچه سازی اراضی ۲۶۰ هکتاری ملاکلا و افتتاح همزمان طرحهای بخش کشاورزی استان با ۳۵۳ میلیارد و ۲۳۵ میلیون ریال و افتتاح کارخانه سلولوزی ناحیه صنعتی سنگتاب شهرستان سیمرغ به ارزش ۷۰ میلیارد ریال از جمله برنامه های حضور دکتر ستاری در شهرستان سیمرغ است.

دبیر ستاد بزرگداشت هفته دولت افتتاح خط ۴ مداره ۲۳۰ و ۶۰ کیلوولت مرکز مازندران و افتتاح همزمان پروژه های شرکت برق به ارزش ۷۷۵۰۰۷۷۵ میلیارد ریال را از دیگر برنامه افتتاح پروژه ها توسط معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در مازندران اعلام کرد.

وی افزود : برگزاری جلسه شورای اداری مازندران در سالن شماره ۱ استانداری و برگزاری نشست خبری با خبرنگاران از دیگر برنامه های حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در مازندران است./مهر


  نظرات بینندگان
نام:

پست الکترونیک:
متن:

 

پر کردن فرم براي دريافت نظرات الزامي است
 

   

نظر سنجی
گزیده خبرها