رهبر معظم انقلاب:
کاملاً در جریان ‌گله‌ها و شِکوه‌های مردم هستیم / انتقاد مردم، فقط از دولت و مجلس و قوه‌ی قضائیه نیست؛ ممکن است از شخص حقیر هم انتقاد داشته باشند
روحانی در مراسم ۲۲ بهمن:
برخی را از قطار انقلاب پیاده کردیم که می‌توانستیم این کار را نکنیم / هرکس به قانون اساسی عقیده داشته باشد انقلابی است / به مردم دروغ نگویید / کینه‌ها را رها کنیم / اگر جایی بحثی وجود دارد صندوق بیاوریم و هر چه مردم گفتند عمل کنیم
  تاریخ:08:16-1396/06/12
نریمان: به استانداری مازندران نمی آیم
عالین نجاتی: موضوع انتخاب استاندارمازندران هفته‌هاست که سرخط اخبار است. گزینه‌های روی میز هم فراوان بودند که به مرور از تعدادشان کم شد و نهایتا در چندروز اخیر یه سه گزینه کاهش یافت: محسن نریمان، جعفررحمانزاده و مهدی عبوری.

از میان این سه تن، محسن نریمان شانس نخست به نظر می‌آمد، مخصوصا اینکه سرنوشت رئیس ستاد روحانی در سال 92 به استانداری ختم شده بود. همین مسئله باعث شد که بعد از پیروزی حسن روحانی در انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری گمانه‌زنی‌ها درباره مقصد این نماینده ادوار مجلس شدت بگیرد. از استانداری ایلام و خوزستان و هرمزگان و مازندران گرفته تا شهرداری تهران و وزارت راه و سازمان هواپیمایی کشوری.

در این مدت اما نریمان مصاحبه‌ای نکرد و مسائل طرح شده را چندان جدی نگرفت، اما طرح مجدد نام وی به عنوان گزینه اصلی استانداری مازندران «عبارت» را بر آن داشت تا یکبار برای همیشه میزان تحقق این پیش‌بینی را به محک آزمون بگذارد.

به همین خاطر جستجویی را در منابع نزدیک به نریمان که از صحت اطلاعات و عدم تکذیبشان توسط مهندس نریمان مطمئن بودیم آغاز کردیم و درنهایت مشخص شد که پیشنهاد استانداری مازندران از طرف وزارت کشور به نریمان داده شده است اما وی با قدردانی از این توجه و پیشنهاد، صراحتا اعلام کرده که به استانداری مازندران نخواهد آمد.

بر اساس اطلاعات موثق عبارت ، نریمان تاکید کرده است که نظر او درباره استانداری مازندران همان است که در ایام انتخابات ریاست جمهوری مطرح کرده و همچنان از انتخاب فردی شایسته و توانمند حمایت خواهد کرد و برای مشاوره دادن در این مورد نیز آماده است.

به گزارش عبارت محسن نریمان که در دولت یازدهم معاون وزیر راه و شهرسازی و رئيس هيأت مديره و مديرعامل شركت مادرتخصصي عمران شهرهاي جديدکشور بود، در دوران رقابت‌های انتخاباتی به عنوان رییس ستاد حسن روحانی در مازندران انتخاب شد و توانست رای بالایی را برای کمپین روحانی جمع‌آوری کند.هرچند نریمان همچنان در پست معاونت وزیر حضور دارد اما  چندی قبل نیز نامش به عنوان گزینه قائم مقامی عباس آخوندی مطرح شد، عنوانی که به نظر می‌رسد باسکوت معنادار نریمان، مقصد نهایی این سیاستمدارکارکشته بابلی در آغاز به کار دولت دوازدهم باشد.

با این حساب و بر اساس منابع موثق و اطلاعات قابل اطمینان محسن نریمان عملا از جمع گزینه‌های استانداری مازندران خارج شده و حالا رقابت میان مهدی عبوری و جعفررحمانزاده، دونفره شده است.

خبر مرتبط :
آقای وزیر کشور : استانداری مازندران مدیر عملگرا می خواهد نه مدیرعامل سیمان


  نظرات بینندگان
نام:

پست الکترونیک:
متن:

 

پر کردن فرم براي دريافت نظرات الزامي است
 

   

نظر سنجی
گزیده خبرها