رهبر معظم انقلاب:
کاملاً در جریان ‌گله‌ها و شِکوه‌های مردم هستیم / انتقاد مردم، فقط از دولت و مجلس و قوه‌ی قضائیه نیست؛ ممکن است از شخص حقیر هم انتقاد داشته باشند
روحانی در مراسم ۲۲ بهمن:
برخی را از قطار انقلاب پیاده کردیم که می‌توانستیم این کار را نکنیم / هرکس به قانون اساسی عقیده داشته باشد انقلابی است / به مردم دروغ نگویید / کینه‌ها را رها کنیم / اگر جایی بحثی وجود دارد صندوق بیاوریم و هر چه مردم گفتند عمل کنیم
  تاریخ:08:40-1396/06/13
سفر هیات ایرانی به ریاض در آینده نزدیک
سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به انتشار خبر احتمال ورود یک هیات دیپلماتیک سعودی به ایران گفت: این اولین سفر بعد از قطع روابط است و قرار است متقابلا یک هیات ایرانی هم به عربستان سفر کند.
 
بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه در گفت‌وگو با ایلنا، در خصوص برخی اخبار مبنی بر احتمال ورود یک هیات عربستانی به ایران برای بازدید از اماکن دیپلماتیک در تهران و مشهد گفت: ویزای این هیات عربستانی تقریبا دو ماه پیش صادر شده است اما به دلایلی نظیر آغاز دوره حج این سفر به تعویق افتاد.
 
وی در خصوص اینکه گفته شده این هیات درخواست دیدار با قضات پرونده حمله به سفارت عربستان را داشتند، گفت: از چنین درخواستی اطلاع ندارم اما قرار است بعد از این هیات، یک هیات دیپلماتیک ایرانی نیز برای همین منظور یعنی بازدید از اماکن دیپلماتیک به  عربستان سفر کند. این اولین سفر بعد از قطع روابط دو کشور است.
 
سخنگوی وزارت خارجه درخصوص تاریخ دقیق این سفر نیز خاطر نشان کرد: تاریخ دقیق آن مشخص نیست اما هیات سعودی به دلیل آغاز دوره حج ترجیح داده بعد از این ایام به ایران سفر کند. 

  نظرات بینندگان
نام:

پست الکترونیک:
متن:

 

پر کردن فرم براي دريافت نظرات الزامي است
 

   

نظر سنجی
گزیده خبرها