معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران ؛
گروه‌های فشار مانع شایسته سالاری هستند/دولت روحانی مظلوم ترین دولت بعد از انقلاب است
  تاریخ:08:43-1396/06/19
یکی از استانداران، معاون سیاسی وزیر کشور می شود
 سرانجام پس از چندین بار انتشار و تکذیب خبر جا به جایی اسماعیل جبارزاه استاندار فعلی آذربایجان شرقی ، رفتن وی قطعی شد و یک منبع موثق تایید کرد کهوی به عنوان معاون سیاسی وزارت کشور منصوب شده است.

 اسماعیل جبارزاده عضو حزب کارگزاران است و مناسبات نزدیکی با اسحاق جهانگیری معاون اول ریس جمهوری دارد.

او در آبان سال 1392 پس ازآنکه انتصاب محمد علی سبحان اللهی به عنوان استاندار آذربایجان شرقی به دلیل مخالقت امام جمعه وقت تبریز با چالش مواجه شد به عنوان استاندار این استان منصوب شد.

در باره عملکرد وی دیدگاه های متفاوتی وجود دارد برخی ازجمله دوستان و همفکران وی به ویژه گروه های اصلاح طلب او را به سنت شکنی و تغییر مواضع سیاسی و محافظه کاری متهم می کنند که حتی تا آخرین روزهای مسوولیتش بدون توجه به نقدها ، مدیران و نیروهای وفادار به احمدی نژاد را در پست های خود حفظ کرد و درعوض دیدگاهی حتی از جریان مقابل عملکرد وی را مثبت ارزیابی می کند که طی چهار سال گذشته استان بزرگ و حساسی مانند آذربایجان شرقی را بدون حاشیه و درآرامش و امینیت کامل مدیریت کرده و موفق به افزایش برخی از شاخص های آن از جمله امنیت ، امور اجتماعی ، مسایل اعتیاد در سطح ملی شده است .

فارغ از رد و یا تایید عملکرد وی که در این محال نمی گنجد ،اما بسیاری از ناظران سیاسی ارتقا و انتصاب وی به عنوان معاون سیاسی وزارت کشور را حاکی از رضایت مندی بالادستی ها از عملکرد ایشان ارزیابی می کنند.

درباره جانشینی وی هم تاکنون هیچ یک از افرادی که در روزهای اخیر درفضاهای مجازی مطرح شده قطعی نشده و خبر انتصاب مهندس حسین هاشمی استاندار فعلی استان تهران به عنوان استاندار آذربایجان شرقی که تازه ترین خبر از این جنس است ، روز جمعه ساعاتی پس از انتشار از سوی سعید شبستری معاون سیاسی استاندار آذربایجان شرقی تکذیب شد.

حالا با قطعی شدن خبر رفتن جبارزاده پیش بینی می شود در روزهای آینده گزینه های مطرح برای استانداری این استان به طور جدی در دستور دولت قرار گیرد.


  نظرات بینندگان
نام:

پست الکترونیک:
متن:

 

پر کردن فرم براي دريافت نظرات الزامي است
 

   

نظر سنجی
گزیده خبرها