در نامه دکتر ابراهیمی به استاندار آمده است؛
زیباترین مشارکت های همدلانه را برای احیای مسجدجامع به ثبت رسانید/ ضرورت مدیریت جهادی با فراخوان مدیریتی و مردمی
  تاریخ:08:35-1396/06/25
رئیس اداره استعدادهای درخشان مازندران: مازندران صاحب باشگاه دانش پژوهان جوان شد
 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «عبدالله آزادی» در جلسه شورای آموزش و پرورش استان در ساری افزود: برای اخذ مجوز این مرکز، آموزش و پرورش و اداره استعدادهای درخشان مازندران به مدت 2 سال پیگیری کردند.
وی گفت: این مجموعه علمی و تحقیقاتی هم اکنون فعالیتش را در یکی از اتاق های مدرسه استعدادهای درخشان ساری با امکانات محدود و اندک آغاز کرده است .
رئیس اداره استعدادهای درخشان مازندران با استناد به حضور پررنگ دانش آموزان مدارس استعدادهای درخشان استان در مسابقات و المپیادهای علمی ابراز امیدواری کرد که با راه اندازی باشگاه دانش پژوهان جوان فرصت طلایی برای شکوفایی هر چه بیشتر استعدادهای این افراد فراهم شود .
باشگاه دانش پژوهان جوان مجموعه ای برای شناسایی، هدایت و پروراندن افراد مستعد در سنین 15 تا 25 سال است که با دراختیار گذاشتن امکانات و تجهیزات زمینه فعالیت های علمی و تحقیقاتی را برای این افراد فراهم می کند.
مجوز راه اندازی نخستین باشگاه دانش پژوهان جوان کشور ابتدای امسال برای استان البرز صادر شد و پس از آن هم استان های سمنان و یزد صاحب این مجموه شدند.
 10 مدال المپیادی دانش آموزان مازندران
رئیس اداره استعدادهای درخشان مازندران مشارکت و موفقیت دانش آموزان استعدادهای درخشان مازندران در المپیادهای علمی سال های اخیر را روزافزود توصیف کرد و گفت: سال تحصیلی گذشته این دانش آموزان 10 مدال المپیادی کسب کردند در حالی که سال 94 تعداد مدال ها 8 مورد بود.
وی از فعالیت 30 مرکز استعدادهای درخشان در مازندران خبر داد و افزود : سال تحصیلی گذشته هشت هزار و 103 دانش آموز در این مراکز تحصیل می کردند .
آزادی کیفیت بخشی را مهم ترین برنامه مدارس و مراکز زیر پوشش این اداره در سال جاری برشمرد و تصریح کرد: فراهم کردن زمینه شناسایی شایستگی های دانش آموزان نخبه و هدایت آنها به فعالیت های علمی براساس ذائقه آنان از جمله این برنامه هاست.

  نظرات بینندگان
نام:

پست الکترونیک:
متن:

 

پر کردن فرم براي دريافت نظرات الزامي است
 

   

نظر سنجی
گزیده خبرها