در نامه دکتر ابراهیمی به استاندار آمده است؛
زیباترین مشارکت های همدلانه را برای احیای مسجدجامع به ثبت رسانید/ ضرورت مدیریت جهادی با فراخوان مدیریتی و مردمی
  تاریخ:08:36-1396/06/25
رییس آموزش و پرورش استثنایی مازندران تأکید کرد: ضرورت تغییر نگاه جامعه نسبت به دانش آموزان با نیازهای ویژه
رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان مازندران با بیان اینکه کار کردن برای دانش آموزان با نیاز های ویژه توفیق و مایه افتخار است که این توفیق نصیب همگان نمی شود، گفت: با فرهنگ سازی واطلاع رسانی از استعدادهای دانش آموزان با نیاز های ویژه باید نگاه مردم نسبت به دانش آموزان استثنایی تغییر کند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «سید شمس الله حسینی» در  افتتاحیه سیزدهمین دوره مسابقات هنرهای آوایی ونمایشی که در اردوگاه بادله ساری برگزار شد، اظهار داشت: سیزدهمین دوره مسابقات  هنرهای آوایی و نمایشی دانش آموزان  با نیازهای ویژه در دو بخش مجزا پسران و دختران برگزار می شود.

وی با بیان اینکه دانش آموزان با نیازهای ویژه دارای استعداد و خودباوری هستند، تصریح کرد:  با فرهنگ سازی مناسب آحاد جامعه باید به توانمندی های دانش آموزان استثنایی پی برده و به آن احترام بگذارد.

حسینی تعداد دانش آموز پسر شرکت کننده در این مسابقات را ۲۲۰ نفر ذکر کرد و ادامه داد: تعداد دانش آموزان دختر با نیازهای ویژه ۵۰۰ نفر است .

رییس اداره استثنایی برگزاری چنین مسابقاتی را نمودی از جلوه ی توانمندی این دانش آموزان خواند و اذعان داشت: دانش آموزان نیاز به شادابی، خودباوری، اعتماد به نفس، یادگیری زندگی مستقل و مهارت های زندگی دارند که اکثر این اهداف در قالب این جشنواره ها به دست می آید.

این مسئول با اشاره به خدمات حمایتی یادآور شد: مدارس در بخش تلفیقی و مبلمان شهری نیازمند حمایت بیشتر است تا خدمات ارزنده ای را به دانش آموزان با نیازهای ویژه ارائه شود .


  نظرات بینندگان
نام:

پست الکترونیک:
متن:

 

پر کردن فرم براي دريافت نظرات الزامي است
 

   

نظر سنجی
گزیده خبرها