در نامه دکتر ابراهیمی به استاندار آمده است؛
زیباترین مشارکت های همدلانه را برای احیای مسجدجامع به ثبت رسانید/ ضرورت مدیریت جهادی با فراخوان مدیریتی و مردمی
  تاریخ:08:37-1396/06/25
عیادت نماینده وزارت آموزش‌وپرورش از دکتر فردوس حاجیان
ه گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ مرتضی نظری رییس مرکز اطلاع‌رسانی وزارت آموزش‌وپرورش و سید علی قاسمی مدیرکل آموزش‌وپرورش مازندران، بعدازظهر جمعه از فردوس حاجیان که در بستر بیماری بسر می‌برد در منزل وی عیادت کرد.

حال عمومی معلم نخبه ' فردوس حاجیان پاشاکلائی ' معروف به ' عموفردوس ' و مبتکر برنامه تلویزیونی ' شهرک الفبا ' رو به بهبودی است و قرار است از شنبه به فیزیوتراپی برود .حاجیان که به خاطر فلج شدن ناگهانی عصب سمت راست صورتش در بیمارستان شفا ساری بستری شده بود، یک هفته پیش ترخیص و در منزل دوران نقاهتش را می گذراند .

اعضای خانواده حاجیان روز جمعه هنگام عیادت رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به همراه مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از وی در منزلش در قائمشهر گفتند که حاجیان باید از شنبه مرحله درمان فیزیوتراپی را آغاز کند. حاجیان بر اساس تجویز پزشکان متخصص ، قرار است به مدت حداقل یک ماه و حداکثر 6 ماه زیر نظر پزشک فیزیوتراپ مراحل درمانش را سپری کند.

حاجیان جانباز 50 درصد دوران دفاع مقدس است . وی سال 64 در خط مقدم جبهه در عملیات والفجر 8 بر اثر بمباران شیمیائی مجروح شد. این معلم نخبه مازندرانی که هنگام عملیات والفجر 8 جوانی 22 ساله بود، همچنین بر اثر موج انفجار از ناحیه سر، مهره های کمر و گردن و پرده گوش چپ آسیب دید و مدت ها در بیمارستان های مختلف کشور بستری بود.

فردوس حاجیان که تاکنون جوایز مختلف آموزشی از جمله مدال خوارزمی را کسب کرد ، به عنوان معلم و پژوهشگر برتر از سوی سازمان فرهنگی و هنری ملل متحد (یونسکو) معرفی شده است. نام وی همچنین در مسابقات بین‌المللی معلمان برتر جهان در لندن در میان ۵۰ فینالیست دریافت جایزه نوبل معلمی قرار گرفت .

حاجیان در سال های 77 تا 88 رئیس دانشکده هنر و معماری و از اردیبهشت سال 92 تا آذر سال 93 هم سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی بود. وی مدتی هم مدیر بخش فرهنگ و هنر مرکز گفت و گوی تمدن‌ ها بود. عموفردوس دانش آموزان ایران علاوه بر نگارش کتب درسی و کمک آموزشی ، 14 اختراع در تکنولوژی آموزش و نوین را به نام خودش ثبت کرده است.

وی متاهل و دارای سه فرزند شامل یک دختر و 2 پسر است و هر سه فرزندش در حوزه ی آموزش، فرهنگ و هنر و تکنولوژی فعال هستند.

  نظرات بینندگان
نام:

پست الکترونیک:
متن:

 

پر کردن فرم براي دريافت نظرات الزامي است
 

   

نظر سنجی
گزیده خبرها