در نامه دکتر ابراهیمی به استاندار آمده است؛
زیباترین مشارکت های همدلانه را برای احیای مسجدجامع به ثبت رسانید/ ضرورت مدیریت جهادی با فراخوان مدیریتی و مردمی
  تاریخ:08:38-1396/06/27
تاکید وزیر صنعت بر شفافیت در امور و حرکت در چارچوب قانون
به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، «محمد شریعتمداری»  در جلسه مجمع عمومی عادی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران که در این سازمان برگزار شد، افزود: صورت های مالی ارایه شده سازمان صنایع کوچک و شهر های صنعتی برای سال 1395 روشن و شفاف بود که از رئیس سازمان و اعضای مجمع تشکر می کنم.
وی با بیان اینکه سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی بر اساس سیاست های اقتصاد مقاومتی، اسناد بالادستی و برنامه ششم توسعه نقش مهمی در توسعه صنعتی کشور دارد، گفت: در توسعه فعالیت های سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی باید به مسایل زیست محیطی توجه کرد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: نزدیک به 40 هزار واحد صنعتی از 80 هزار واحد موجود کشور در شهرک های صنعتی قرار دارند که باید در حوزه زیرساخت ها برای نوسازی و بهسازی در مجموعه شهرک های صنعتی کشور، اقدامات اساسی انجام شود.
شریعتمداری تصریح کرد: درباره نیازمندی ها و برنامه های صنعت کشور می توان از سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی سوال کرد و باید این سازمان برای اهداف توسعه ای و راهبردی ارتباط استراتژیک و مستقیمی با معاونت صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان توسعه تجارت ایران داشته باشد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه باید طرح های صنعتی که منجر به صادرات گسترده در کشور می شوند در اولویت قرار گیرد، افزود: 29 هزار طرح در حال اجرا داریم که به زودی تکمیل و به واحدهای صنعتی تبدیل می شوند.
وی همچنین یکی از مهمترین نیازهای واحدهای صنعتی کوچک و متوسط را منابع و تسهیلات مالی عنوان کرد که باید واحدهای دارای بازار در اولویت قرار گیرند، چرا که با ارائه تسهیلات مالی به واحدهای بدون بازار تنها آنها را بدهکار می کند.
شریعتمداری تاکید کرد: سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی باید برای پیشبرد اهداف خود، تلاش هدفمند و نتیجه گرایی را مورد توجه قرار دهد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: سهم فعالیت های سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی در شاخص هایی همچون ارزش افزوده، صادرات صنعتی، توسعه صنایع دانش بنیان و دیگر فاکتورهای توسعه ای باید بصورت مقایسه ای در بازه های منظم بررسی شود.

  نظرات بینندگان
نام:

پست الکترونیک:
متن:

 

پر کردن فرم براي دريافت نظرات الزامي است
 

   

نظر سنجی
گزیده خبرها