تاریخ:11:39-1396/08/20
بازدید استاندار مازندران از راه‌های ارتباطی غرب استان
:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی مازندران، از آنجایی که حمل‌ونقل یکی از پایه‌های اصلی توسعه پایدار و متوازن محسوب شده و تمامی جنبه‌های توسعه ملی به نحوی با گسترش و توسعه ارتباطات از جمله صنعت حمل‌ونقل در ارتباط است و همچنین با توجه به شرایط خاص حمل‌ونقل در استان مازندران و قرار گرفتن در مسیر راه‌های اصلی کشور و ارتباط آن با قطب‌های اقتصادی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در این راستا استاندار مازندران در اولین بازدید خود از محورهای ارتباطی غرب استان ضمن تأکید بر نقش و جایگاه خاص حمل‌ونقل و ضرورت توسعه و ارتقای ایمنی در راه‌های غرب استان، از نزدیک از فعالیت‌ها و پروژه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران در بخش‌های مختلف راهسازی، ساختمان‌های دولتی و راه روستایی بازدید و در جریان پیشرفت پروژه‌ها قرار گرفت.

 عبدالله بهادری مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران نیز در این بازدید اظهار کرد: محورهای ارتباطی این استان جزو شاهرگ‌های حیاتی برای رشد و توسعه استان بوده و باید همه با نگاه ملی و ویژه به این مهم، در جهت ایجاد یک راه ایمن و استاندارد در این استان از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

وی تصریح کرد: با توجه به حجم بالای گردشگر و مسافر به استان در ایام تعطیلات و اقامت این افراد در شهرهای ساحلی غرب استان از جمله رامسر، نوشهر، چالوس و ... می‌طلبد تا راه‌های ارتباطی غرب استان همواره ایمن و مناسب باشد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان با اشاره به ضرورت افزایش ارتقاء ایمنی راه‌های غرب مازندران گفت: غرب استان به دلیل شرایط جغرافیایی و جاذبه‌های فراوان گردشگری همواره پذیرای مسافران بی‌شماری است که به این منطقه رفت و آمد کرده و از مواهب طبیعی آن استفاده می‌کنند.

بهادری با تأکید بر لزوم توسعه زیرساخت‌های حمل‌ونقل در مازندران به‌ منظور استفاده مطلوب از مواهب طبیعی و خدادادی اظهار کرد: توسعه زیرساخت‌های این استان در تمامی بخش‌های حمل‌ونقل به‌ ویژه محورهای ارتباطی، در دستور کار دولت قرار دارد.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران درباره دیگر اقدامات این اداره کل در حوزه ساخت و توسعه راه‌ها در غرب استان اشاره و یادآور شد: پروژه‌های متعدد راهسازی در غرب استان در دست اجرا بوده که انشاء اله با بهره‌برداری از این پروژه‌ها شاهد روانی ترافیک و کاهش تصادفات در محورهای مواصلاتی غرب استان باشیم.  

گفتنی است: بازدید از کارخانه زباله‌سوز نوشهر، بندر نوشهر، مسکن مهر چالوس، ساختمان در حال احداث فرمانداری نوشهر، پل روستایی متکارودبار چالوس، کتابخانه در حال ساخت شهرستان چالوس، قطعه انتهایی کمربندی نور به رویان و کنارگذر جنوبی بابل از جمله پروژه‌هایی بودند که مورد بازدید استاندار و هیئت همراه قرار گرفت.


  نظرات بینندگان
نام:

پست الکترونیک:
متن:

 

پر کردن فرم براي دريافت نظرات الزامي است
 

   

نظر سنجی
گزیده خبرها