محمدی کیادهی عضو با سابقه شورای شهر مرکز استان مازندران : شورای پنجم ساری فعالیتی ندارد جز دخالت در کار شهرداری/ آینده ساری با عبوری روشن است
  تاریخ:09:01-1396/08/21
میزان تخلیه و بارگیری بنادرامیرآباد و نکا از مرز دو میلیون تن گذشت
علی خدمتگزار با اشاره به اینکه در ماههای گذشته در تخلیه و بارگیری روند رو به رشدی را شاهد بودیم افزود در این مدت تعداد کشتی های ورودی و خروجی از بنادرامیرآباد و نکا با رشد ۴۳ درصدی به ۴۹۹ فروند کشتی افزایش یافت.


وی با بیان اینکه با پیگیری های صورت گرفته سوآپ مواد نفتی در بندر نکا از سر گرفته شده است یادآور شد در حال حاضر میزان تخلیه و بارگیری مواد نفتی در بندر نکا باافزایش بیش از ۱۲ برابری به ۲۳۱ هزارو ۴۶۹ تن رسیده است.


مدیر بندرامیرآباد همچنین به حمل ریلی کالا اشاره کرد و اظهار داشت در این بخش نیز بندر امیر آباد بعنوان تنها بندر شمالی متصل به شبکه سراسری راه آهن کشور افزایش دو برابری میزان تخلیه و بارگیری ریلی را شاهد بوده است،که با توجه به افتتاح اسکله رو رو ریلی در آینده نزدیک شاهد رشد بیشتری دراین بخش خواهیم بود.


خدمتگزار به رشد ۳۲ درصدی حمل جاده ای از ابتدای امسال اشاره کرد و از تردد ۸۱ هزار و ۱۱۲ دستگاه کامیون جهت حمل انواع کالاهای تجاری به اقصی نقاط کشور خبر داد .


  نظرات بینندگان
نام:

پست الکترونیک:
متن:

 

پر کردن فرم براي دريافت نظرات الزامي است
 

   

نظر سنجی
گزیده خبرها