تاریخ:10:30-1396/10/27
محسن نریمان گزینه جدی برای ریاست منطقه آزاد ارس
با استعفای محسن خادم عرب‌باغی از ریاست سازمان منطقه آزاد ارس، منابع آگاه از احتمال تصدی این سمت توسط محسن نریمان، معاون ویر راه و شهرسازی سخن به میان می‌آورند.

دیروز، دوشنبه، محسن خادم عرب‌باغی از ریاست سازمان منطقه آزاد ارس درحالی استعفا کرد که هنوز از حکم ریاستش باقی مانده بود.


او دلیل استعفای خود را کاهش اختیارات مناطق آزاد تجاری - صنعتی و تنزل جایگاه این مناطق در برنامه ششم، عدم اجرای قوانین و مقررات مناطق آزاد و تفیض اختیار وزارتخانه‌ها به سازمان‌های مناطق آزاد در محدوده‌های مصوب این مناطق عنوان کرده بود.


حالا منابع آگاه می‌گویند محسن نریمان گزینه احتمالی برای تصدی ریاست منطقه آزاد ارس می‌باشد.


محسن نریمان نمایندهٔ حوزهٔ انتخابیهٔ بابل در دوره‌های سوم و چهارم و ششم و هشتم مجلس شورای اسلامی بوده‌است. او فارغ‌التحصیل از دانشگاه صنعتی شریف است. وی پیش تر سمت‌های معاون عمرانی استانداری مازندران، استاندار خراسان شمالی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران را بر عهده داشت.
 

او در حال حاضر معاون وزیر راه و شهرسازی و مشاور وزرای نیرو و کشور و ریاست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و رئیس هیئت مدیره شرکت سازمان توسعه مسکن ایران و عضو اصلی هیئت مدیره شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و هیئت مؤسس و هیئت امنا دانشگاه علوم و فنون مازندران است.
 

نریمان در انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری مسئولیت ستاد دکتر روحانی در مازندران را عهده دار بوده است./مهر


  نظرات بینندگان
نام:

پست الکترونیک:
متن:

 

پر کردن فرم براي دريافت نظرات الزامي است
 

   

نظر سنجی
گزیده خبرها