آقای رئیس جمهور! از چه گریزانید؟ هر چه زودتر مقابل دوربين نشسته و با مردم حرف بزنید!
  تاریخ:08:53-1396/10/28
اختصاص بیش از 5 میلیارد تومان برای حاشیه‌نشینی 4 شهر مازندران
عیسی قاسمی طوسی طی گفت‌وگویی، اظهار کرد: حوزه اعتیاد، طلاق، حاشیه‌نشینی، فساد، فحشا و بی‌بندوباری و مناطق حاد و بحرانی اقدامات مختلفی در دستور کار قرار دارد که از اولویت‌های مهم امور اجتماعی محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه در مازندران در زمینه مناطق حاد و بحرانی مشکل خاصی نداریم، افزود: امسال 5 میلیارد و 400 میلیون تومان برای بحث حاشیه‌نشینی برای شهرهای نکا، قائم‌شهر، ساری، آمل و بابل درنظر گرفته شده که این اعتبار در اختیار اداره کل راه و شهرسازی برای بازآفرینی و بهسازی مناطق قرار می‌گیرد.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری مازندران با اعلام اینکه دولت رویکرد مطلوبی به مقابله با آسیب‌های اجتماعی دارد و اعتبارات مناسبی در این زمینه در نظر گرفته است، گفت: اقدامات فرهنگی برخلاف پروژه‌های عمرانی به‌صورت فرآیندی بوده و دست‌کم در یک دوره 10 ساله می‌توان اثرات آن را مشاهده کرد ولی با این وجود باید همه دستگاه‌ها پای کار باشند و در زمینه آموزش، اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی اقدامات لازم را انجام دهند.

قاسمی طوسی با اشاره به اینکه اقدامات لازم برای پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی در دستور کار قرار گرفته است، افزود: مهم‌ترین موضوع این است که همه آمارها به‌صورت شفاف اعلام می‌شود و همه با حساسیت ورود پیدا کردند و از تمام ظرفیت‌ها بهره‌گیری شده است.

وی به ورود سازمان‌های مردم نهاد به‌منظور رفع و کاهش آسیب‌های اجتماعی در مازندران اشاره کرد و یادآور شد: تلاش ما بر این بوده تا از ظرفیت مردمی در این زمینه بهره‌گیری شود.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری مازندران در پایان گفت: باید برنامه‌های غنی و مؤثر فرهنگی برای جامعه تدارک دیده شود که در همین زمینه سند نشاط اجتماعی در حال تدوین است.

  نظرات بینندگان
نام:

پست الکترونیک:
متن:

 

پر کردن فرم براي دريافت نظرات الزامي است
 

   

نظر سنجی
گزیده خبرها