تاریخ:10:32-1396/10/30
رئیس ستاد اقامه نماز استانداری مازندران مطرح کرد : هیچ دولتی به تنهایی نمی تواند بر مشکلات و تنگناها غلبه کند
رئیس ستاد اقامه نماز استانداری مازندران گفت : مردم مومن و انقلابی ایران اجازه نمی دهند تا عده ای اندک به بهانه مشکلات ، حاکمیت نظام اسلامی را زیرسئوال ببرند و اجتماعات مردمی خودجوش در حمایت از نظام و انقلاب نشان داد که مردم به آرمان های امام و رهبری وفادار هستند و دولت را در خدمات رسانی و غلبه بر مشکلات کشور یاری می کنند .

به گزارش اصلاح نیوز ، مرتضی ناصحی که درهمایش استانی " نماز جمعه قرارگاه فرهنگی، حضور موثر در فضای مجازی" سخن می گفت با اشاره به اهتمام استانداری مازندران به امر نماز اظهار داشت : اهتمام استانداری مازندران به اقامه نماز به ابلاغیه ها محدود نمی شود و همه تلاش عملی خود را برای فراگیری فرهنگ نماز و ترویج جایگاه والای این فرضیه الهی به کار خواهیم بست .

 

http://www.shomalnews.com/photo/151637703297409653.jpg

مدیر کل اداری و مالی استانداری مازندران بیان داشت : بدون تردید هیچ دولتی به تنهایی نمی تواند بر مشکلات و تنگناهایی که روی دوشش قرار دارد فایق آید بلکه همه دستگاهها و قوای محترم سه گانه حاکم در درون حاکمیت مقدس جمهوری اسلامی باید در مسیر حل مشکلات مردم گام بردارند تا با بسیج قوا و همت مدیران مشکلات مردم مرتفع گردد.

نماینده استاندار مازندران دراین همایش افزود : مردم مومن و انقلابی ایران اجازه نمی دهند تا عده ای اندک به بهانه مشکلات ، حاکمیت نظام اسلامی را زیرسئوال ببرند و اجتماعات مردمی خودجوش در حمایت از نظام و انقلاب نشان داد که مردم به آرمان های امام و رهبری وفادار هستند و دولت را در خدمات رسانی و غلبه بر مشکلات کشور یاری می کنند .

ناصحی با مهم خواندن نقش ستادهای اقامه نماز در ترویج فرهنگ نماز گفت : ستادهای اقامه نماز و ستادهای برگزاری نماز جمعه باید با استفاده از جدیدترین ابزارها و حضور در فضای مجازی در ترویج الهی فرهنگ نماز گام بردارند و قطعا استانداری و فرمانداری ها نیز در این راه خطیر همراه و همگام آنان خواهند بود .

رئیس ستاد اقامه نماز استانداری مازندران افزود : از تربيونهاى مقدس نمازجمعه انتظار می رود ، رويكرد دولت به خدمت رسانی  را بعنوان بخشى ازحاكميت ابلاغ نمايند وهمانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند «اميد را در دل مردم زنده كنند» ، تاخداى ناكرده اندک فرصت طالبان از مشکلات کشور سوء استفاده نكنند .


  نظرات بینندگان
نام:

پست الکترونیک:
متن:

 

پر کردن فرم براي دريافت نظرات الزامي است
 

   

نظر سنجی
گزیده خبرها