رهبر معظم انقلاب:
کاملاً در جریان ‌گله‌ها و شِکوه‌های مردم هستیم / انتقاد مردم، فقط از دولت و مجلس و قوه‌ی قضائیه نیست؛ ممکن است از شخص حقیر هم انتقاد داشته باشند
روحانی در مراسم ۲۲ بهمن:
برخی را از قطار انقلاب پیاده کردیم که می‌توانستیم این کار را نکنیم / هرکس به قانون اساسی عقیده داشته باشد انقلابی است / به مردم دروغ نگویید / کینه‌ها را رها کنیم / اگر جایی بحثی وجود دارد صندوق بیاوریم و هر چه مردم گفتند عمل کنیم
  تاریخ:11:27-1396/11/07
نرده حائل بین مردم و مسئولین در نماز جمعه گرگان برداشته شد +تصاویر
به دستور نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان، نرده‌های ردیف‌های جلویی مصلی که حائل بین مردم و مسئولین بودند برداشته شد.

به گزارش اصلاح نیوز ، آیت الله سید کاظم نورمفیدی، نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان دستور داد نرده‌های ردیف‌های جلویی مصلی که حائل بین مردم و مسئولین بودند برداشته شود.

Gorgan 1

Gorgan 1

این نرده ها مانعی برای حضور مردم در صف های جلویی بود و همچنین صف مسئولین را از مردم جدا می کرد و اغلب مسئولین در نماز جمعه با ورود به قسمت جلویی نرده ها، نوعی بی اعتنایی به مردم می کردند که با این اقدام تحسین برانگیز امام جمعه گرگان، مسئولین در کنار مردم خواهند بود.

همچنین از دیگر معضلات وجود این نرده ها، فاصله انداختن قابل توجه بین صف‌های نماز در اتصال‌ها بود که در نماز جمعه این هفته شهر گرگان این نرده ها جمع آوری شد.

آیت الله سید کاظم نورمفیدی، نماینده ولی‌فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان؛ با این اقدام خود؛ مسئولین را به حضور در بین مردم تشویق کرد.

لازم به ذکر؛ این اقدام ارزشمند پیش از این توسط حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم،  نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه تبریز انجام شده بود که اکنون به عنوان یک الگو در حال تعمیم به همه شهرهای کشور است .

  نظرات بینندگان
نام:

پست الکترونیک:
متن:

 

پر کردن فرم براي دريافت نظرات الزامي است
 

   

نظر سنجی
گزیده خبرها