تاریخ:09:18-1396/11/11
استاندار مازندران خبر داد: افتتاح و کلنگ زنی ۷۹۴ پروژه دهه فجر در مازندران
به گزارش مهر محمد اسلامی صبح چهارشنبه در نشست با خبرنگاران به مناسبت دهه فجر با گرامیداشت و یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی گفت: ۷۹۴ پروژه در دهه فجر بهره برداری و کلنگ زنی می شود که اعتبار آن ۸۰۰ میلیارد تومان خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه برخی از پروژه ها با حضور مقامات کشوری افتتاح می شود گفت: این پروژه ها در بخش های مختلف عمرانی، شهری و روستایی اجرایی می شود و همچنین در دهه فجر بزرگترین مرکز فرهنگی دفاع مقدس شمال کشور در استان به صورت ویدئوکنفرانس بهره برداری می شود.

وی اظهار داشت: از مجموع پروژه ها، ۱۶۴ مورد پروژه دهیاری، ۹۸ پروژه توزیع برق، ۹۷ پروژه راه و شهرسازی، ۷۴ پروژه جهاد کشاورزی، ۷۰ پروژه دانشگاه علوم پزشکی، ۴۶ پروژه شهرداری، ۲۳ پروژه بنیاد، ۱۶ پروژه آب و فاضلاب شهری، ۱۵ پروژه میراث، ۱۲ پروژه نوسازی و تجهیز مدارس، ۱۰ پروژ صنعت و معدن ، ۹ پروژه شرکت گاز، ۷ پروژه آب منطقه ای خواهد بود.

استاندار مازندران ادامه داد: ۳۹ پروژه با ۳۹۴ میلیارد تومان در حوزه طرح های تولیدی و اشتغالزایی افتتاح و برای هزار و ۷۵۰ نفر اشتغال ایجاد می شود و ۱۴ پروژه با ۱۱۸ میلیارد تومان کلنگ زنی خواهد شد.

استاندار مازندران با اشاره به شکل گیری بسیج سازندگی در استان گفت: ۲۲ پروژه عمرانی وزیرساختی بسیج در استان در دهه فجر افتتاح می شود.

وی از عملیاتی شدن میز خدمت به صورت الکترونیکی در استان خبر داد و گفت: سامانه دادور برای رصد و صدور مجوز کسب و کار به صورت الکترونیکی در استان راه اندازی شده است تا نرخ پاسخگویی افزایش یابد.

وی اظهار داشت: دنیای امروز دنیای زور است و خط انقلاب اسلامی با خط آمریکا قابل سازش و جمع نیست و آمریکا برای هیچ ملتی استقلال و رای قائل نیستند و به هیچ وجه از مشی مستکبرانه خود خارج نشدند و از موضع خود خارج نشدند.

استاندار مازندران با بیان اینکه استکبار مردم یمن را با تمام قوا سرکوب می کنند اظهار داشت: قانون حاکم بر دنیا زور و ستم است و رسانه ها باید در دهه فجر به تنویر افکار عمومی بپردازد.

وی با اشاره به اینکه امروز در منطقه ای قرار گرفتیم که آمریکا و اسرائیل شکست خورده اند افزود: در این شرایط دشمنان ایران اسلامی را محکوم به دخالت می کنند.

اسلامی، با تاکید بر اینکه اتهامات وارده علیه ایران اسلامی وارد نیست، این اتهامات را هزنیه استقلال جمهوری اسلامی برشمرد و گفت: استقلال بنیان جهت گیری و سیاست نظام است و خوشبختانه در ۳۹ سال گذشته اتفاقات بزرگی در کشور رخ داده است.

وی با بیان اینکه آزادراه تهران شمال طولانی شده است اظهار امیدواری کرد تا با سرمایه گذاری های صورت گرفته، این پروژه زودتر تکمیل شود.

مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران با بیان اینکه برای توسعه استان نیازمند همدلی و همراهی هستیم گفت: آرامشی را در حوزه فضای رسانه ای استان شاهد هستیم.

احمد مظفری با بیان اینکه تمامی دستاوردها و موفقیت ها در سایه وحدت و همدلی محقق می شود گفت: اگر قرار است توسعه در کشور محقق شود، نقش رسانه ها بسیار ارزنده است.

وی رسالت رسانه را بسیار سنگین دانست و گفت: برنامه ها زمانی اجرایی می شود که رسانه نیز پای کار بیایند و همراهی کنند.


  نظرات بینندگان
نام:

پست الکترونیک:
متن:

 

پر کردن فرم براي دريافت نظرات الزامي است
 

   

نظر سنجی
گزیده خبرها