رهبر معظم انقلاب:
کاملاً در جریان ‌گله‌ها و شِکوه‌های مردم هستیم / انتقاد مردم، فقط از دولت و مجلس و قوه‌ی قضائیه نیست؛ ممکن است از شخص حقیر هم انتقاد داشته باشند
روحانی در مراسم ۲۲ بهمن:
برخی را از قطار انقلاب پیاده کردیم که می‌توانستیم این کار را نکنیم / هرکس به قانون اساسی عقیده داشته باشد انقلابی است / به مردم دروغ نگویید / کینه‌ها را رها کنیم / اگر جایی بحثی وجود دارد صندوق بیاوریم و هر چه مردم گفتند عمل کنیم
  تاریخ:11:19-1396/11/21
نامه ۱۰۴ نماینده خطاب به وزیر صنعت
حمید رضا فولادگر عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به افزایش تعرفه خودرو‌های وارداتی به ویژه تعرفه خودرو‌های هیبریدی اظهار داشت: رئیس جمهور دستور بازنگری در قیمت تعرفه‌های خودرو‌های وارداتی را داده و اکنون این موضوع در دستور کار هیئت دولت قرار دارد.

به گزارش دانشجو، وی با اشاره به نامه 104 نماینده مجلس خطاب به وزارت صنعت برای بازنگری در تعرفه خودرو‌های هیبریدی افزود: جدا از این نامه درخواست اعمال ماده 206 آیین نامه را داریم تا موضوع رسیدگی به عدم اجرای صحیح قانون در این حوزه مورد بررسی قرار گیرد.

فولادگر تصریح کرد: این درخواست در خصوص فرایند یک سال گذشته واردات خودرو که منجر به افزایش قیمت خودرو‌های داخلی و خارجی شده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: دولت استدلال خود را در خصوص تعرفه‌ها دارد، اما اکنون به این نتیجه رسیده که تعرفه خودرو‌های هیبریدی را کاهش دهد.


  نظرات بینندگان
نام:

پست الکترونیک:
متن:

 

پر کردن فرم براي دريافت نظرات الزامي است
 

   

نظر سنجی
گزیده خبرها