محمدی کیادهی عضو با سابقه شورای شهر مرکز استان مازندران : شورای پنجم ساری فعالیتی ندارد جز دخالت در کار شهرداری/ آینده ساری با عبوری روشن است
  تاریخ:08:36-1396/11/28
معاون استاندار و رئیس شورای اطلاع رسانی دولت در استان : شکایت مدیران از رسانه ها پسندیده نیست
معاون سیاسی ، امنیتی استانداری مازندران گفت : رسانه های استان ، همواره به دنبال منافع مردم بوده و دولت را هم در خدمت رسانی به ملت یاری می کنند .

به گزارش شمال نیوز ، دکتر علیرضا یونسی که در واکنش به یادداشتی خبری در شمال نیوز با عنوان « آقای یونسی ؛ از شما انتظار نداشتیم » با خبرنگار ما گفتگو می کرد ، اظهار کرد : اعتقاد دارم رسانه های استان  پشتوانه خوبی برای فعالیت و خدمت رسانی دولت در استان به شمار می روند و شکایت برخی مدیران از رسانه ها را پسندیده نمی دانم .

رئیس شورای اطلاع رسانی دولت در استان مازندران در خصوص تشکیل کارگروه رسانه ای از سوی یکی از مجموعه هایی که خود شاکی رسانه ها می باشد در تشرح جلسه مورد نظر گفت : در طول هفته دهها مدیر ، وقت دیدار می خواهند و ما نیز این فرصت را برای آنان فراهم می کنیم تا گزارشی از فعالیت های خود ارائه کنند و پیشنهادها را نیز اعلام نمایند .

دکتر یونسی افزود : یکی از این جلسات با درخواست مدیر جهاد دانشگاهی انجام شد که یکی از پیشنهادهای آنان تشکیل کارگروه رسانه ای بود که در حد همان پیشنهاد باقی ماند و با آن موافقت نشد .

این مقام ارشد استانی با تقبیح شکایت مدیر یک دستگاه فرهنگی و پژوهشی از رسانه ها تصریح کرد : جهاد دانشگاهی مازندران صلاحیت تشکیل کارگروه رسانه ای استان را ندارد  این اجازه به آنان داده نشده است و اگر قرار بر این باشد رسانه های تاثیرگذار استان و تشکل های رسانه ای همچون خانه مطبوعات و انجمن رسانه های مجازی استان باید میدان دار آن باشند .

رئیس شورای اطلاع رسانی دولت در استان مازندران با ابراز رضایت از همکاری رسانه های استان با استانداری در اطلاع رسانی برنامه های دولت تاکید کرد : رسانه های پل ارتباطی دولت و ملت باشند و خوشبختانه در استان مازندران این ارتباط مستحکم با وجود رسانه های پرتلاش و صادق که در امر اطلاع رسانی فعال هستند وجود دارد .

  نظرات بینندگان
نام:

پست الکترونیک:
متن:

 

پر کردن فرم براي دريافت نظرات الزامي است
 

   

نظر سنجی
گزیده خبرها