محمدی کیادهی عضو با سابقه شورای شهر مرکز استان مازندران : شورای پنجم ساری فعالیتی ندارد جز دخالت در کار شهرداری/ آینده ساری با عبوری روشن است
  تاریخ:08:46-1396/12/03
دادستان کل کشور: اغتشاشگران حادثه پاسداران ریشه در خارج از کشور دارند
حجت الاسلام محمد جعفر منتظری چهارشنبه شب در پاویون فرودگاه بین المللی بندرعباس در جمع خبرنگاران بیان داشت: حادثه ناگواری در خیابان پاسداران رخ داد. عده ای از عناصر که خودشان را وابسته به گروهی از دراویش می دانستند در حقیقت افرادی بودند که از این پوشش استفاده کرده و در یک حرکت بسیار ناهنجار اغتشاشاتی ایجاد کرده بودند.

وی عنوان کرد: نیروی انتظامی که مسئول تامین امنیت است با تدبیر بسیار قابل تقدیر و با یک دوراندیشی که کمترین خسارت به مردم وارد بشود و بهانه ای به دست کسی داده نشود توانستند موضوع را در حد قابل قبولی کنترل کنند.

دادستان کل کشور با بیان اینکه متاسفانه عده ای از هموطنان و شهروندان عزیز در این حادثه آسیب دیدند، اظهارداشت: متاسفانه ۵ نفر از پرسنل نیروی انتظامی و بسیج محلی به شهادت رسیدند و عده ای زخمی شدند و عده ای از مردم هم آسیب دیدند که قطعا باعث نگرانی مردم هم شد.

حجت الاسلام منتظری ضمن تشکر از تدبیر صورت گرفته توسط نیروهای انتظامی و امنیتی، خاطرنشان کرد: ما هم وظیفه دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی می دانیم این مسائل را باید قبلا رصد می کردند و پیش بینی های لازم انجام می شد.

وی ابرازداشت: صبح امروز چهارشنبه جلسه خاصی در دستگاه قضائی برگزار شد و تصمیمات خوبی گرفته شد و قطعا قوه قضائیه در چارچوب قوانین و مقررات با متخلفین برخورد می کند و امیدواریم مردم با حضور در صحنه اجازه ندهند یک مشت اراذل و اوباش و اغتشاشگرانی که ریشه در خارج از کشور دارند اجازه پیدا کنند که آرامش و امنیت مردم را به هم بزنند.

حجت الاسلام منتظری اظهارداشت: دولت محترم، قوه قضائیه و نیروهای امنیتی و اطلاعاتی همیشه در صحنه هستند و حفظ و حراست از امنیت مردم برایمان مهم و اولویت است.


  نظرات بینندگان
نام:

پست الکترونیک:
متن:

 

پر کردن فرم براي دريافت نظرات الزامي است
 

   

نظر سنجی
گزیده خبرها