تاریخ:11:36-1396/12/03
معاونت سیاسی و امنیتی استانداری مازندران منصوب شد
اصلاح نیوز : در جلسه شورای اداری مازندران اقدام به معرفی سرپرست جدید معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران کرده تا تغییر فرمانداران و مسئولان حوزه سیاسی
محمد اسلامی استاندار مازندران  در جلسه شورای اداری مازندران اقدام به معرفی سرپرست جدید معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران کرده تا تغییر فرمانداران و مسئولان حوزه سیاسی، اجتماعی استان وارد مرحله جدیدی شود.

استاندار مازندران که بیش از 100 روز از فعالیت مدیریتی وی در استان مازندران می‌گذرد تاکنون تغییرات چندانی در بدنه مدیریتی استان صورت نداده و تاکنون اقدام به جابه‌جایی مدیران کل شهری و شورا و روستایی و شوراهای استانداری مازندران و فرمانداران نوشهر، محمودآباد، نور و بهشهر کرده است.

امروز نیز در جلسه شورای اداری مازندران، احمد حسین‌زادگان که فرماندار فعلی ساری بوده با حفظ سمت به مسئولیت سرپرست معاون امنیتی، اجتماعی و سیاسی استاندار مازندران منصوب و از خدمات علی‌رضا یونسی در طول مدت فعالیت چهار ساله اش تقدیر کرد.

حسین زادگان دارای سوابقی چون فرمانداری ساری، نوشهر، سرپرست فدراسیون ورزش‌های کارگری و مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران کلیوی مازندران بوده است.

پایگاه خبری تحلیلی اصلاح نیوز این انتصاب را به این مدیر ارزشی تبریک عرض نموده و آرزوی توفیق و سربلندی این مدیر را از خداوند منان خواستار است .

  نظرات بینندگان
نام:

پست الکترونیک:
متن:

 

پر کردن فرم براي دريافت نظرات الزامي است
 

   

نظر سنجی
گزیده خبرها