تاریخ:11:11-1396/12/16
مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران خبر داد آغاز طرح نظارتی ویژه نوروز در مازندران/ برخورد قاطع با متخلفان
اصلاح نیوز : اولویت رسیدگی پرونده‌ها در طول طرح ایام نوروز آن دسته از کالاهایی است که در سبد خانوار اهمیت بیشتری دارند.
مهدی عباسی در گفت‌وگو اظهار کرد: با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال، فرار رسیدن سال جدید، نظر به افزایش تقاضای عمومی مردم برای خرید برخی کالاها و خدمات و همچنین انجام سفرهای زیارتی و سیاحتی مسافران نوروزی، طرح نظارتی تعزیرات حکومتی مازندران از امروز 15 اسفند ماه آغاز شد.

وی از تعزیرات به‌عنوان یک عنصر پشتیبان قانونی نام برد و افزود: تعزیرات حکومتی همگام و همسو با سایر دستگاه‌های نظارتی و مجری طرح، به‌منظور حمایت از حقوق مصرف‌کننده، حفظ سلامت شهروندان، ارائه کالای باکیفیت و استاندارد، تعادل و تثبیت قیمت‌ها در راستای اجرای بهینه طرح‌های نظارتی ایام نوروز، اقدام به تشکیل دو شعبه برای رسیدگی به تخلفات صنفی و غیر صنفی در مرکز استان کرده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران با بیان اینکه در شهرستان‌های تابعه نیز شعب رسیدگی کننده دایر است، خاطرنشان کرد: محدوده زمانی نظارتی طرح ایام نوروز در دو مرحله آغاز می‌شود. مرحله اول طرح از 15 اسفند لغایت 29 اسفند امسال و مرحله دوم طرح نظارتی نوروز از یکم فروردین الی 15 فروردین 1397 ادامه دارد.

عباسی با بیان اینکه در مرکز استان یک شعبه ثابت و یک شعبه سیار داریم، اظهار کرد: اولویت رسیدگی پرونده‌ها در طول طرح ایام نوروز آن دسته از کالاهایی است که در سبد خانوار اهمیت بیشتری دارند.

وی با اشاره به اینکه با خاطیان برخورد جدی صورت می‌گیرد، تأکید کرد: نظارت بر قیمت‌های میوه، تره‌بار، شیرینی، آجیل، خشکبار، فرآورده‌های لبنی، کیف و کفش، مواد پروتئینی، حمل‌ونقل، بازدید از نمایشگاه‌های فروش بهاره وجایگاه‌های سوخت با جدیت و اهتمام بیشتری انجام خواهد گرفت.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران در پایان با اعلام اینکه از سوی ستاد تنظیم بازار استان و ستاد خدمات اجرایی سفر نیز بازدید و نظارت در دستور کار قرار دارد، گفت: گشت‌های مشترک از اول اسفند قبل از اجرای طرح نظارتی نوروز در مرکز استان فعال شد که این مهم در راستای اثرگذاری سریع و پیشگیری از وقوع تخلفات احتمالی انجام شد.

  نظرات بینندگان
نام:

پست الکترونیک:
متن:

 

پر کردن فرم براي دريافت نظرات الزامي است
 

   

نظر سنجی
گزیده خبرها