محمدی کیادهی عضو با سابقه شورای شهر مرکز استان مازندران : شورای پنجم ساری فعالیتی ندارد جز دخالت در کار شهرداری/ آینده ساری با عبوری روشن است
  تاریخ:11:16-1396/12/16
مدیرکل سازمان صنعت استان معاون صنعتی استاندار است
مدیرکل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان معاون صنعتی من می باشد.
به گزارش اصلاح نیوز مهندس اسلامی استاندار مازندران با اعلام این مطلب در جمع صنعتگران و تولیدگران آمل افزود: افتخارات آمل پشتوانه ما بوده و این امر باعث می شود تا اقدام موثرتری در این شهرستان انجام و تراز اقتصادی این شهر را گسترش دهیم.
وی گفت : با بازدیدهای میدانی که از سطح شرکت های تولیدی و صنعتی داشته ایم در تلاشیم تا مشکلات این واحدها را در کمیته های تخصصی استانی و ستاد تسهیل بررسی و رفع نمائیم.
او تصریح کرد: تا پایان سال پرونده های موجود در این کمیته ها رسیدگی شده و به قطع و یقین در سال آینده حمایت های بیشتری را از واحدهای صنعتی خواهیم داشت.
مهندس اسلامی سهم مازندران از بسته رونق تولید و اشتغال را در سال 96 بالغ بر 1100 میلیارد تومان اعلام و افزود:این رقم در آبان ماه و آذر ماه ابلاغ شده و بخشی نیز در سایت بهین یاب پیگیری شده است.
وی با تاکید مجدد براینکه مدیرکل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان معاون صنعتی من است از کلیه دستگاه های اجرایی استان خواست حداکثر تلاش خود را جهت حل مشکلات واحدهای صنعتی بکار گیرند.

  نظرات بینندگان
نام:

پست الکترونیک:
متن:

 

پر کردن فرم براي دريافت نظرات الزامي است
 

   

نظر سنجی
گزیده خبرها