محمدی کیادهی عضو با سابقه شورای شهر مرکز استان مازندران : شورای پنجم ساری فعالیتی ندارد جز دخالت در کار شهرداری/ آینده ساری با عبوری روشن است
  تاریخ:08:43-1397/03/20
استاندار مازندران ؛ تقویت بخش خصوصی موجب تقویت دولت می شود

به گزارش روابط عمومی استانداری، محمد اسلامی، استاندار مازندران در نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان، گره گشایی از کار مردم بویژه فعالان اقتصادی را در شمار مهم ترین ماموریت های استانداری برشمرد و یاد آور شد: مهم ترین دغدغه مردم مازندران، اشتغال است و بخش خصوصی بستری مهم برای رفع این دغدغه است.

 استاندار شورای گفتگو را یک ظرفیت بزرگ برای رفع موانع پیش روی بخش خصوصی در کنار ستاد تسهیل دانست و خاطر نشان ساخت: تقویت بخش خصوصی موجب تقویت دولت می شود، بنابراین رفع مشکلات این بخش بایستی در اولویت قرار گیرد.

مقام عالی دولت در مازندران، با بیان این که تعامل دولت و بخش خصوصی زمینه ساز پیشبرد امور و گره گشایی در کارها خواهد بود، گفت: باید زمینه را برای رونق کسب و کار و فاصله گرفتن از رکود فراهم نمود تا ضمن شکوفایی امور مردم و بخش خصوصی، حقوق دولت نیز استیفا شود.

استاندار، با بیان این که با بانک های استان تفاهم کردیم تا برای توسعه، پیشرفت و شکوفایی امور زیربنایی مجموعا بالغ بر 15 هزار میلیارد تومان منابع بیاورند، خاطرنشان ساخت: تصمیم گیری در این خصوص باید بصورت موضوعی و کیفی باشد تا اعتبارات در جاهایی هزینه شود که منجر به تحول اقتصادی در استان گردد.

رییس شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان، گفت: برای فعالیت های بزرگ موثر باید تصمیم سازی کنیم.

در آغاز این جلسه که نمایندگان ساری و میاندورود، قائم شهر، جویبار، سوادکوه و سیمرغ و بابلسر و فریدونکنار حضور داشتند، عبدالله مهاجر، رییس اتاق بازرگانی استان به ارایه گزارش فعالیت های این بخش پرداخت.


  نظرات بینندگان
نام:

پست الکترونیک:
متن:

 

پر کردن فرم براي دريافت نظرات الزامي است
 

   

نظر سنجی
گزیده خبرها